חברת ניקיון בהרצליה

מחפשים חברת ניקיון בהרצליה? זקוקים לשירותי ניקיון ואחזקה כמו שטיפת שטיחים, שירותי פוליש, עבודות ניקיון בגובה, ניקוי אבק ורצפות, הדברה ממזיקים וחרקים, שירותי גינון, ניקוי חלונות ועוד? 

חברת קליניקס ניקיון ואחזקה מעניקה לקהל לקוחותיה שירותי ניקיון ברמה הגבוהה ביותר תוך הקפדה על סטנדרטים מובילים, שימוש בחומרי ניקיון ייעודיים וידידותיים לסביבה ושמירה על זכויות העובדים. 

החברה דוגלת במחזור ופתרונות אקולוגיים נוספים.


חשיבות הניקיון

בואו רגע נשים בצד את הניקיון של הארגון או העסק ונחשוב על החיים הפרטיים והגוף הפרטי שלנו. 

תחשבו כמה פעולות אתם עושים במהלך היום והערב שקשורות לניקיון האישי במרחב הפרטי שלכם. 

אנו קמים בבוקר, שוטפים את הפנים, מצחצחים את השיניים ויש כאלה שאפילו דוגלים במקלחת בוקר אשר פותחת את היום באנרגיות טובות וחדשות. 

כמובן שאנו דואגים גם שהילדים שלנו יהיו נקיים ומסודרים.


אנו דואגים שהבית שלנו יהיה נקי ומתוקתק לאורך כל השבוע בין אם זה לשים את הכלים במדיח אחרי שרחצנו אותם, לזרוק את שקית האשפה כדי שלא יגיעו מזיקים לביקור וכמובן גם חשוב לנו הניקיון של הרצפה. 

בנוסף, חלקנו דואגים לניקיון שבועי בין אם זה בעצמנו ובין אם בעזרת עוזרת המסייעת לנו. 

אנו מנקים את המטבח, הסלון, החדרים, האבק ודואגים גם למשימות חודשיות או תקופתיות כמו סידור וניקיון הארונות. 

אפילו את הרכב שלנו אנו שוטפים אחת לשבוע או שבועיים. זה רק מראה את החשיבות הרבה של הניקיון, התחזוקה והסדר.


איך בוחרים חברת ניקיון בהרצליה?

ובכן, יש כמה דברים חשובים המעידים על מקצועיות של חברת הניקיון. בראש ובראשונה עלינו לבדוק כי לחברה יש רישיון ממשרד הכלכלה והגנה משפטית. 

חשוב לוודא כי החברה מחזיקה ברישיון קבלן מה שמראה לנו כי החברה עברה בדיקה וכי העובדים מקבלים את כל מה שמגיע להם מבחית הזכויות על פי החוק. 

דבר נוסף שחשוב לוודא הוא שהחברה עובדת מול הלקוחות שלה עם חוזה מסודר בו יפורטו כל שירותי הניקיון הדרושים, לוחות זמנים וכדומה. 

כדאי גם לבחון את רמת המקצועיות של החברה, הניסיון, המכשור וחומרי הניקיון שלה.


לחברת קליניקס ניסיון עשיר וקהל לקוחות איתו אנו עובדים באופן שוטף. נשמח לקחת חלק בביצוע פעולות הקשורות לתחזוקה השוטפת והניקיון של בית העסק, המפעל או הארגון. 

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם. 

Coi בניית אתרים