Google+

על חברת קליניקס בכלל וחומרי ניקוי אקולוגים בפרט

מה כולל ניקיון לפני איכלוס בקבוצת קליניקס ?

עבודת הנקיון לפני איכלוס טומנת בתוכה מס' רב של שירותים החל מניקוי סורגים, פעולות שבד"כ לא מגיעים אליהם.
ניקוי של תריסים ומסילות החלונות (כולל ניקוי של חלונות מראה בחלק מן המקרים) ניקיון יסודי של הכיורים, ניקוי של דלתות המשרד במידה ומדובר בדלתות זכוכית.ניקוי ארונות המטבחון בבית או במשרד, ניקוי הפרקטים במשרד וכן הלאה.
נהוג לחשוב על שירות ניקיון לפני אכילוס כשירות המותאם רק למשרדים, אך בניגוד לסברה הזו השירות הנ"ל מיועד לכל אדם אשר עובד לבית חדש או משכיר דירה חדשה ורוצה להנות מכניסה נעימה וחלקה לבית החדש ולהסיר דאגה מליבו.
אנו בקבוצת קליניקס שמים את הלקוח במרכז, במטרה לתת שירות שאין דומה ושלא תוכלו לקבל בשום חברה אחרת. הקשר עם הלקוח הינו קשר רציף ואישי
וללא גורמי צד שלישי המתווכים בין הלקוח לבין החברה. הנושא של אמינות ויושרה מול הלקוח הוא עניין מאוד יסודי בתפיסה של קבוצת קליניקס.
אנו שמים את מרכז המשקל אף בבחירת החומרים שאנו משתדלים כי הם יהיו חומרים ירוקים ואוקולוגים וזאת עוד ללא קשר לבקשה מוקדמת מצד הלקוח.
אנו משתמשים בתרסיסי ניקוי חלונות אקולוגיים המיוצרים מצמח הליפתית, ואינם מכילים חומרים כימיים כמו בתרסיסים מוכרים.
אחוז החומר הפעיל בחומרי הניקיון אמור לעמוד בחומרי ניקוי אקולוגיים סביב 5% . בחלק מן המקריים כאשר מדובר במשטחי ניקוי קשים כמו תנורים עומד החומר הפעיל על כבין 15%
וזאת כדי להתמודד עם השומנים והלכלוך הקשה.

בקבוצת קליניקס לא מחכים לניקיונות פסח, אנו מאמינים כי המשרד או הבית שלכם צריך להיות מתוחזק במהלך כל השנה ובדיוק בשל כך אנו מתחזקים את שירות ה ניקיון לפני איכלוס שאנו מעניקים לוילות,בתים פרטיים, משרדים וכו'
כאשר אתם מתלבטים בין בחירת ספק לביצוע עבודת ניקיון לבית או למשרד חשוב לדבר עם כמה מלקוחותיו על מנת לקבל את הרושם מה קורה ברגע אחרי שמתחילים לעבוד ביחד.
אנו מאמינים כי שירות טוב קורה ברגע אחרי חתימת החוזה ואז מתבררת איכות העבודה עם אותו ספק.

אם נחזור לנושא בחירת החומרים לניקוי הבית אז אחת הסיבות לשימוש ב "חומרים ירוקים" היא המחלות שעלול לגרום שימוש בחומרים שאינם ירוקים.
אנו בקבוצת קליניקס וב ב.ד קליניקס מודעים לסכנות כגון אקזמה ביידים גירויים אסתמטיים, הופעת עור מגורה ולכן אנחנו לא מתפשרים גם במחיר עלות גבוהה יותר לחומרים ומשקיעים ברכישת חומרי ניקוי ירוקים.
זהירות ! חלק מהחומרים שחברות הניקיון משתמשות בו עלול להיות מסוכן ולהכיל "נתרן תת כלורי". החומר הנ"ל עלול להיות מסוכן במגע עם העיניים, עלול להמיס תאי עור חיצוניים, ואף יוצרים רדיקלים חופשיים שבמהלך הזמן יכולים לגרום למחלות קשות. בדיוק בגלל השימוש בחומרם הנ"ל חשוב לבחור חברת ניקיון המתמשת בחומרים ירוקים אשר נוחים לסביבה ואינם משחררים חומצות לאויר.
אנו בקבוצת קליניקס מודעים לכך ופועלים לעשות שימשו בחומרים הטובים ביותר הקיימים בשוק.

Comments are closed.

יצירת קשר

רחוב מדינת היהודים 60
הרצליה,ישראל
טלפון:09-9660510
טלפון נייד:054-3444632
פקס: 09-9581508
דוא"ל: office@cleanix.co.il

אודות

קלינקס,חברת אחזקות מקצועית עם נסיון של 15 שנים. מתמחה בניקיון מבנים ציבוריים ומשרדים,פוליש,ליטושי שיש והדברה. קלינקס מעניקה שירות איכותי ומקצועי לכל המגזרים ושביעות הרצון של לקוחות.